bursa evden eve nakliyat

   Bursa Ege TÜRK evden eve nakliyat ev taşıma konusunda ki sıkıntılarınızı eziyet ve kabus olmaktan çıkartıyor ve sizlere beklentilerinizin üzerinde bir evden eve nakliyat hizmeti veriyor. Bu hizmet nasıl başlıyor ve neleri kapsıyor kısaca bahsedelim…
   Ege TÜRK evden eve nakliyat ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren telefonda sizlere hizmet veren personelimizin ilk sorusu Ekspertiz için müsait olabileceğiniz gün ve saati belirlemek olur. Ekspertiz Talep formunuz oluşturularak Eksperlerimize ulaşır. Ekspertiz randevu saatinden önce sizleri arayarak teyit alır ve randevu saatinde eviniz de hazır olur.
   Evden eve nakliyat firması ekspertizi eşyalarınız için kullanılacak malzemeliri belirler, ekip sayısını tayin eder, araç ebatını belirler ve en önemlisi eşyalarınızı taşırken Biz Ege TÜRK evden eve nakliyatın taşıdığı risk ve sorumluluk nedir bunu tespit eder. Geriye kalan teferruat tan oluşan ve sizlerin istek ve beklentilerini bizlere iletir. Bizde bu kriterlere göre taşıma maliyetimizi hesaplıyarak müşterlerimize geri dönüş yapıp fiyatı beyan ederiz.
   Gerisini siz değerli müşterilerimizin tercihine sunuyoruz.