BURSA ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz önemi kullanmış olduğumuz ambalaj ve paketleme ürünlerinden görebilirsiniz. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (bolonlu)naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır.
Koltuk , vitrin , piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla muhafaza edilir. Askı ile taşınabilecek olan giysiler özel yapılmış askılı karton kutulara yerleştirilerek güvenli taşıma ortamı sağlanır.

Cam eşyalarınız son derece temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır. Firmamız personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Mefruşat,buzdolabı ve diğer büyük eşyalar naylon ambalajlarla muhafaza edilir.