BURSA EVDEN EVE TAŞIMACILIK

     BURSA EVDEN EVE TAŞIMACILIK  SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZI

    Bursa Evden eve taşımacılık şehir içi şehirler arası nakliye taşıma – taşımacılık sektöründe 12 yıllık birikimiyle hizmet vermektedir..
Bursa Evden eve nakliyat Ev-İşyeri-Fabrika-Ofis ve tekstil taşıma konusunda günü şartlarına göre donanmış taşımacılık ve nakliyeciler için örnek kuruluş olmuştur. 

 bursa evden eve Bursa Evden Eve Nakliyat olarak Tecrübeli personel kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sürekli yenilikleri takip eder ve sizlere sunmaktan gurur duymaktadır. Amacımız Müşterilerimizin taşınma ve nakliyat ihtiyaçlarına kolay, hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatlarla taşımalaraını sağlamak ve müşteri memnuniyetini herzaman bir adım önde tutmaktır. 1 Memnuniyet 1000 müşteri getirir 1 şikayet de aynı şekilde 1000 müşteri götürür bilincindeyiz. Firmamız Tüm Yetki belgelleri alınmış resmi bir kuruluştur. Taşınma ihtiyacınızda korsan firmalara dikkat etmenizi ve K-3 yetki belgelerini önemle görmenizi önerir sıkıntı yaşamamanız için gerekli olduğunu bildiririz.

KALİTELİ ve HİJENİK TERTEMİZ BİR PAKETLEME

Her ne çeşit olursa olsun eşya zinsi taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu işi gerçekten bilen uzman eleman kadrosu geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Ve özel ithal malzemelerle paketlemede daha hijenik ve temiz ortamda taşınmanız için patpat naylon ve özel kolilerle paketleme yapmaktayız. Bursa evden eve nakliyat ta seçkinliğini paketlemeye verdiği titizlikten dolayı kazanan firmamız taşınma da en önemli konu paketleme olduğunu vurgulamaktadır.

;)Evden eve nakliyat’ta Dikkat etmeniz gereken önemli noktaları aşağıda size sunmaktayız sıkıntı yaşamamak için lütfen bu unsurları uygulayınız!:)

Yaşanacak sorunlar şunlardır; Firmayı internetten bulmuşsunurzdur, ve telofonda ev eşyanızla ilgili açıklama yapmışsınızdır, örneğin; beyaz eşyalar tümü, salon takmı, yatak oda takımı çocuk adası, gibi açıklamaları yaptınız ve anlaştınız ve sizden bir miktar ödeme talep ederler ve sizde anlaşma gereği ödemeyi verilen hesaba aktarırsınız, veya taşınma günü gellindiğinde kapıda buluşulur ve firma sahibi ben firmaya döneceğim ücreti alabilirmiyim dierek sizden ücreti bir şekilde alır. Ve personel sorun çıkarmaya başlar anlattığınız eşyadan çok daha fazlası var bu burakama taşınmaz gibi sorunlar ve eşyanın bir miktarı artık araca yüklenmiştir ve onudahi indirmeye para istenir günümüzde ne yaziki nakliyat sektöründe yaşanan sıkıntılı ve üzücü olaylar bunlar.

Bu nedenle sıkıntı yaşamamanız için Önemle uyarırız K- 3 Yetki belgesi olmayan veya göstermek istemeyen firmalardan hizmet almayınız.
Sektörde İnternette Reklam veren Belgeli Yasal Firmalar arasında Korsan Firmalarda Vardır bu Nedenle Çok Dikkatli Olmanızı Öneririz.

Bursa Evden Eve Bursa Evden Eve Nakliyat Bursa Evden Eve Taşıma