Bursa Evden Eve Nakliyat

 

Ülke mizde gergilik ve belirsizli hat saffada…Hükümet kurulması ile görüşmelerde her hangi bir gelişme yok. Ekonomimiz rüzgarın estiği yönde dalgalanırken sanırım Ülkemiz her zaman ki gibi bir kaosun içine sürükleniyor. Bizlerde esnaf olarak en saf halimizle işlerin iyileşeceği ve para kazanacağimiz kaygısı ile etrafımız da olan bitene tarafsızca bakıp iç geçiriyoruz…Evden eve nakliyat yapıp para kazanma umudu içinde günleri geçirip bana dokunmayan yılan bin yaşasına örnek teşkil ediyoruz…işte son olaydan bir kesit haber…Bu Ülke için ödenmesi gerek bedeli Çanakkale de ödedi ecdadımız…yeter artık İnsanlarımız ölmesin…..

Siirt, kent merkezindeki Cumhuriyet Polis karakolu akşam saatlerinde uzun namlulu silahlarla taranırken, Mardin’in Nusaybin ilçesinde ise devriye gezen polis aracına uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Bingöl’de ise yüzleri maskeli bir grup Erzurum karayolunu trafiğe kapattı. Olaylarda ölen ve yaralanan olmadı.

KARAKOLU TARADILAR

Siirt’te saat 22.45 sıralarında Ulus Mahallesi’nde bulunan Cumhuriyet Polis karakolu PKK’lılar tarafından uzun namlulu silahlarla tarandı. Karakoldaki polislerin karşılık vermesiyle PKK’lılar olay yerinden kaçtı. Polis kaçan saldırganları yakalamak için operasyon başlattı.

POLİS ARACINA UZUN NAMLULU SİLAHLARLA SALDIRI

Mardin’in Nusaybin ilçesinde ise PKK’nın şehir yapılanması olan Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDGH) üyeleri bazı mahalle ve sokaklarda barikat kurup yolu trafiğe kapattı. YDGH üyeleri yolu açmaya gelen polis ekiplerine uzun namlulu kaleşnikof tüfekle ateş edip, ses bombası, taş ve molotof kokteylli attı. Polislerin karşılık vermesiyle YDGH’liler ara sokaklara dağıldı. İlçede Devlet Hastanesi bahçesinde bulunan bankaların ATM’lerine de molotof kokteyli atıldı. İki ATM kullanılamaz hale geldi.

YİNE YOL KESTİLER

Bingöl-Erzurum karayolu Karlıova ilçesinin Hacılar mevkiinde yüzü maskeli PKK’lılar tarafından ulaşıma kapatıldı. PKK’lılar yoldan geçen araçları durdurup kimlik kontrolü ve örgüt propagandası yaptı. Güvenlik güçlerinin bölgeye gitmesi üzerine PKK’lılar olay yerinden ayrıldı. Yolu kesen PKK’lıların yakalanması için operasyon başlatıldı.